To co Vás zajímá


Chci si nechat postavit jízdní kolo, jak mám postupovat?

Pokud máte zájem nechat si postavit horské a nebo krosové kolo, neváhejte mne kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, emailem a nebo přimo telefonicky.

Jak probíhá realizace stavby jízdního kola?

Na základě Vašich požadavků a finančních možností Vám vyberu vhodnou variantu rámu (materiál, geometrie, velikost), odpovídající složení komponentů. Tento návrh Vám následně představím a v připadě nutnosti (vaše připomínky, požadavky na barevné slazení, preference určitých komponentů a vybavení, atd.) upravím. Jakmile dosáhneme shody a budete také souhlasit s výslednou cenou, započnu samotnou stavbu kola.

Jak dlouho budu na své kolo čekat?

Doba realizace se odvíjí od náročnosti stavby a samozřejmě dostupnosti jednotlivých komponentů. Pokud jsou všechny časti kola skladem a budete spokojeni s mým návrhem, jsem schopen kolo dodat do 10 pracovních dnů od objednání.

Budu platit nějakou částku předem?

Pokud se dohodneme na realizaci stavby jízdního kola, požaduji zpravidla 10% zálohu z celkové dohodnuté ceny kola předem. Zbývající výše ceny za kolo se platí v den předání kola. Vypracování návrhů, cenová kalkulace, konzultace jsou samozřejmě zdarma.